Lékař léčí, příroda uzdravuje
  

abcFitness.czOnemocnění a léčba › Děti, matky, rodiče


DĚTI, MATKY, RODIČE
www.malypacient.cz

Internetové stránky věnované především rodičům s dětmi. Jsou zde uvedeny praktické informace o dětských nemocech a účinných způsobech léčby. Užitečné jsou také rady pediatra nebo tipy, jak se nejlepším způsobem postarat o nemocné dítě. Užitečnou pomůckou pro nemocné malé pacienty může být zpestření v podobě zábavných her "do postýlky", např. veselé tvoření, interaktivní pohádka, omalovánky, puzzle apod. Návštěvníci stránek zde mohou také zakoupit některé léky značky Panadol.


www.mojeporodnice.cz

Internetový katalog porodnic v České republice s možností hodnocení kvality péče. Porodnice lze vyhledávat podle kraje, města, případně si je setřídit podle výsledků hodnocení. Mimo katalog porodnic lze na stránkách nalézt články o těhotenství, zdraví, názory maminek nebo jak ušetřit finanční prostředky. V sekci Miss maminka se může každý zaregistrovaný návštěvník zúčastnit volby o nejkrásnější maminku, tatínka nebo jejich dcery či syna, a to na základě vložených fotografií.Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Portál abcFitness.cz neprosazuje žádnou konkrétní léčbu, zdravotní péči nebo životní návyky. Všechny informace publikované na tomto portálu jsou určeny výhradně k rozšíření obecné informovanosti jednotlivých uživatelů. Portál abcFitness.cz nenese žádnou odpovědnost za přesnost, pravdivost ani aktuálnost publikovaných údajů. Každý uživatel portálu nese za případné využívání zde publikovaných informací pouze svou vlastní odpovědnost, ať už publikované informace mají charakter určitého doporučení, či nikoli.


Zpět na začátek stránky