Lékař léčí, příroda uzdravuje
  

rešerše webu


Text nevzniká sám od sebe
abcFitness.cz › Potraviny a zdraví


POTRAVINY A ZDRAVÍwww.emulgatory.cz

Internetové stránky pro všechny, kdo se zajímají o přidané látky a aditiva v potravinách. Obecně se tyto látky nazývají "Éčka". Návštěvník stránek zde může nalézt kompletní seznam všech "Éček" včetně podrobného popisu s jejich stupněm škodlivosti. Praktické je podrobné hledání potravin, informace o konaných farmářských trzích a mapa automatů na mléko. Další velmi užitečnou sekcí jsou zdravé recepty a zdravé prodejny.

www.zdravapotravina.cz

Internetový portál zaměřující se na zdravou výživu, zdravý životní styl a seznamuje širokou veřejnost s projektem "Zdravá potravina.cz". Projekt reprezentuje logo, které označuje potraviny, jež splňují kritéria uvedená na těchto internetových stránkách. K nim zejména patří, že takto označené potraviny neobsahují tzv. "éčka", umělá aromata a dodržují další požadavky na nutriční hodnoty a složení z pohledu zdravé výživy. Na stránkách lze vyhledávat seznam potravin, zdravé recepty nebo využít mapy automatů na mléko nebo farmářských trhů. Praktická je též sekce zdravé recepty nebo éčka v potravinách.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku
Portál abcFitness.cz neprosazuje žádnou konkrétní léčbu, zdravotní péči nebo životní návyky. Všechny informace publikované na tomto portálu jsou určeny výhradně k rozšíření obecné informovanosti jednotlivých uživatelů. Portál abcFitness.cz nenese žádnou odpovědnost za přesnost, pravdivost ani aktuálnost publikovaných údajů. Každý uživatel portálu nese za případné využívání zde publikovaných informací pouze svou vlastní odpovědnost, ať už publikované informace mají charakter určitého doporučení, či nikoli.


Zpět na začátek stránky