Lékař léčí, příroda uzdravuje
  

abcFitness.czOnemocnění a léčba › Medicínské portály


MEDICÍNSKÉ PORTÁLY
www.magazinzdravi.cz

Internetové stránky, které se věnují zdravé výživě a zdravému životnímu stylu. Uživatelé zde mohou nalézt praktické a zdravé recepty, články a odborné rady pro lepší tělesné a duševní zdraví. Návštěvníci stránek mohou využít odborné poradny, online kurzy, seznámit se s časopisem Prameny zdraví nebo vybírat z nabídky ozdravných pobytů. V tematicky rozdělených rubrikách také mohou získat praktické informace např. o nemocech, stravě, vztazích, zdraví či životosprávě.


www.medicina.cz

Zdravotnický portál pro lékaře a veřejnost. Cílem zdravotnického internetového portálu Medicina.cz je poskytovat potřebné informace lékařům i široké veřejnosti zajímající se o své zdraví. Návštěvníci portálu mají možnost si v úvodu vybrat, zda patří do skupiny "Široká veřejnost" nebo "Odborná veřejnost". Poté se jim zobrazí informace pro danou cílovou skupinu. K dispozici jsou praktické články o zdravém životním stylu, např. hubnutí, antikoncepce, výživa, žena a zdraví, děti apod. Dále jsou k dispozici aktuální zprávy ze světa lékařské praxe. Praktická hodnota tohoto portálu také spočívá v nabídce knižních publikací od různých vydavatelů.
www.ulekare.cz

Internetové stránky zaměřené na užitečné informace o zdraví a lidském těle. Uživatelé zde mohou najít odborné informace z medicíny, různé typy vyšetření, anatomie člověka nebo zkušenosti pacientů. Lze také využít lékařskou online poradnu. Dále jsou užitečně rady, jak zdravě žit, děti a těhotenství, domácí lékař či jak poskytnout první pomoc při různých typech zdravotních komplikací. Velmi praktický je též seznam lékáren, ve kterém lze vyhledávat podle adresy či nonstop provozu. Zajímavý je i přehled a informace o lécích, možnost vyhledávání nemocnic podle adres nebo lékařů podle jména, specializace či kraje.


www.prozdravi.cz

Internetový obchod s lékárenským sortimentem zaměřený na vitamíny, zdravou výživu a hubnutí. Přehledně uspořádaná lékárna online, kde si zákazníci mohou vybrat požadovaný produkt např. podle typu nemoci. Poté se zobrazí kromě výrobků také praktické články a rady, které s danou problematikou souvisejí. Mezi oblíbené sekce, podle kterých lze také vybrat co nejvhodnější přípravek, patří detoxikace, diagnostické testy, hubnutí, kosmetika, vitamíny, minerály či zdravá výživa. V obchodě lze také zakoupit knihy o zdraví nebo zdravotnické přístroje a pomůcky.


www.ordinace.cz

Internetové stránky, které se zaměřují na oblast zdraví a nemocí, se kterými se můžeme setkat v běžném životě. Návštěvníci zde naleznou praktický přehled nemocí setříděný podle abecedy nebo seznam vyšetření, na které jsou pacienti objednáni, včetně podrobného popisu toho, na co se připravit a co díky nim lékař zjistí. Dále jsou k dispozici informace pro ženy a děti, prevence a očkování, zdravý životní styl, první pomoc nebo názory lékařů a pacientů. Velmi zajímavé jsou také sekce kvízy, rady, příběhy, práva a povinnosti pacientů, seznam nebezpečných výrobků nebo problematika léků a doplatků.


www.doktorka.cz

Podstránky oblíbeného portálu Doktorka.cz. Nachází se zde užitečné informaci z oblasti zdraví a medicíny. Uživatelé si mohou přečíst články a rady o nemocích, diagnózách, seznámit se se zdravotní databází, vyzkoušet zajímavé recepty nebo se seznámit s problematikou potravinových doplňků. Je možné také využít poradnu či diskuzi.


www.zdrav.cz

Informace z oblasti zdraví a zdravotnictví. K dispozici jsou zde články pojednávající o problematice v oblasti zdravotnictví a péče o pacienty, přehled tisku, seznam odborné literatury, zdravotní rádce nebo legislativní přehled obsahující zákony a předpisy.Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

Portál abcFitness.cz neprosazuje žádnou konkrétní léčbu, zdravotní péči nebo životní návyky. Všechny informace publikované na tomto portálu jsou určeny výhradně k rozšíření obecné informovanosti jednotlivých uživatelů. Portál abcFitness.cz nenese žádnou odpovědnost za přesnost, pravdivost ani aktuálnost publikovaných údajů. Každý uživatel portálu nese za případné využívání zde publikovaných informací pouze svou vlastní odpovědnost, ať už publikované informace mají charakter určitého doporučení, či nikoli.


Zpět na začátek stránky